| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, jídlo, kutilství, zahrádkaření, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, dobrodružné |
| Hudba: | country |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá, černá |
| Květiny: | orchideje |
| Nápoj: | káva |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 45 do 50 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 90 kg |
Pouze pro registrované