| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, historické, horory, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | rock, pop, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, basketbal, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | žlutá, modrá, zelená, černá |
| Nápoj: | káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 25 do 40 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 65 kg |