| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Filmy: | akční, psychologické, dobrodružné |
| Hudba: | rock, country |
| Sporty: | plavání, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká, středomořská |
| Barva: | modrá, zelená |
| Květiny: | růže, orchideje |
| Nápoj: | tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství |
| Věk: | od 18 do 50 let |
| Výška: | od 170 do 185 cm |
| Váha: | od 45 do 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované