| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop |
| Sporty: | hokej, fotbal, basketbal |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže, narcisy, konvalinky, sněženky |
| Nápoj: | káva, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům, chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | od 180 do 183 cm |
| Váha: | od 80 do 80 kg |