| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 120 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, sport, počítače, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Sporty: | hokej, fotbal |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | orchideje |
| Nápoj: | káva |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 35 do 55 let |
| Výška: | od 184 do 184 cm |
| Váha: | od 80 do 80 kg |