| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, kultura, kutilství, zahrádkaření, tanec, ruční práce |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky |
| Kuchyně: | česká, italská, americká, středomořská, mexická |
| Barva: | oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, zelená |
| Květiny: | lilie, orchideje, luční květiny, slunečnice, gerbery |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, podnikatel, student |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 35 do 46 let |
| Výška: | od 160 do 190 cm |
| Váha: | od 55 do 92 kg |