| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 189 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kutilství, počítače |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop, elektronická hudba, country, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, sportovní střelba, kulturistika, fitness, běh, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo, míchané nápoje |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 33 do 44 let |
| Výška: | od 160 do 185 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |