| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 76 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kutilství, zahrádkaření, tanec, ruční práce, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock |
| Sporty: | fotbal |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | černá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | káva |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt |
| Věk: | od 45 do 50 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |