| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 198 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, přátelství |
| Věk: | od 32 do 50 let |
| Výška: | od 168 do 190 cm |
| Váha: | od 62 do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované