| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 68 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 24 do 58 let |
| Výška: | od 152 do 178 cm |
| Váha: | od 55 do 80 kg |