| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Filmy: | akční, detektivní, psychologické, pohádky, historické, dobrodružné, science fiction |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | do 180 cm |