| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 192 cm |
| Váha: | 120 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, filmy a kino, tanec, fotografování, móda |
| Hudba: | rock, pop, country, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, fotbal, kulturistika, fitness, turistika a outdoor |
| Majetek: | byt, dům, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 35 do 70 let |
| Výška: | od 150 do 200 cm |
| Váha: | od 60 do 300 kg |
Pouze pro registrované