| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 50 do 55 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
| Váha: | od -1 kg |