| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, psychologické, pohádky, horory, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop, elektronická hudba, hip hop a rap |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | bílá, žlutá, červená, modrá, zelená, černá |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt, dům, auto |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 33 do 42 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |