| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 158 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | sběratelství |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství |
| Věk: | od 32 do 66 let |
| Výška: | od 160 do 172 cm |
| Váha: | od 55 do 72 kg |