| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 40 do 80 let |
| Výška: | od 150 do 200 cm |
| Váha: | od 50 do 130 kg |