| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 192 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, fotbal |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská |
| Barva: | bílá, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, dopisování |
| Věk: | od 25 do 60 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |