| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | od 160 do 185 cm |
| Váha: | od 55 do 75 kg |