| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, folk, rock, pop, elektronická hudba, country |
| Sporty: | ostatní míčové sporty, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | červená |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, frézie, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 40 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 40 do 70 kg |
Pouze pro registrované