| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 79 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 50 do 52 let |
| Výška: | od 168 do 180 cm |
| Váha: | od 65 do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované