| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 186 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, kultura, zahrádkaření |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické, dobrodružné |
| Hudba: | vážná, rock, pop, elektronická hudba, country, metal, hip hop a rap |
| Sporty: | cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, americký fotbal, ragby, ostatní míčové sporty, běh, turistika a outdoor |
| Barva: | bílá, černá |
| Nápoj: | káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 34 do 49 let |
| Výška: | od 165 do 185 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |