| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | sport |
| Filmy: | akční |
| Hudba: | hip hop a rap |
| Sporty: | cyklistika |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, karafiáty |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | byt, dům |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Výška: | od 160 do 200 cm |