| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, kultura, zahrádkaření, filmy a kino, fotografování, sběratelství |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 42 do 49 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 60 do 79 kg |