| Registroval se: | dnes |
|---|---|
| Naposledy online: | dnes |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 86 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, fotografování, hudba, jídlo, kultura, kutilství, móda, počítače, příroda a procházky, ruční práce, sběratelství, sport, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická, mexická |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, káva, míchané nápoje, pivo, tvrdý alkohol |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 20 do 60 let |
| Výška: | od 150 do 178 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |