| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, kultura, počítače, zahrádkaření, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, muzikály a hudební, historické |
| Hudba: | country, soul, funk, hip hop a rap |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | fialová, modrá |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, přátelství |
| Věk: | od 25 do 42 let |
| Výška: | od 164 do 170 cm |
| Váha: | od 54 do 65 kg |