| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, kutilství, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, dokumentární, pohádky, westerny, historické, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, country |
| Sporty: | plavání |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 30 do 47 let |
| Výška: | od 150 do 165 cm |