| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Koníčky: | sport, jídlo, zvířata a chovatelství |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, mexická |
| Nápoj: | káva, víno |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 45 do 67 let |
| Výška: | od 145 do 178 cm |
| Váha: | od 50 do 110 kg |