| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | od 160 do 190 cm |
| Váha: | od 50 do 68 kg |