| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 74 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 43 do 50 let |
| Výška: | od 160 do 174 cm |
| Váha: | od 65 do 75 kg |