| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, jídlo, knihy, kultura, zahrádkaření |
| Filmy: | detektivní, dokumentární, historické, science fiction |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, folk, pop, country |
| Sporty: | lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže, tulipány, luční květiny, slunečnice, konvalinky, sněženky, fialky |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 38 do 51 let |
| Váha: | do 75 kg |