| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, historické, dobrodružné, drama |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba |
| Sporty: | cyklistika, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, basketbal, ostatní míčové sporty, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 20 do 55 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 45 do 80 kg |