| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo |
| Filmy: | komedie, pohádky |
| Sporty: | fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, ostatní míčové sporty |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | zelená, hnědá |
| Květiny: | orchideje |
| Nápoj: | míchané nápoje |
| Majetek: | dům |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 30 do 45 let |
| Výška: | od 155 do 168 cm |
| Váha: | od 55 do 65 kg |