| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta, folk, rock, pop, country, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, italská, mexická |
| Barva: | červená, modrá, černá, hnědá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | do 169 cm |