| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, volejbal, sportovní střelba, basketbal, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | italská, indická, středomořská, mexická |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže, orchideje |
| Nápoj: | káva, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 55 do 65 kg |