| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, jídlo, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 200 cm |
| Váha: | od 40 do 80 kg |
Pouze pro registrované