| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, fotografování |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 35 do 52 let |
| Výška: | od 150 do 185 cm |
| Váha: | od 50 do 78 kg |