| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, tanec |
| Barva: | modrá |
| Nápoj: | káva, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství |
| Věk: | od 25 do 55 let |
| Výška: | od 150 do 165 cm |
| Váha: | do 70 kg |