| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Filmy: | akční |
| Hudba: | funk |
| Sporty: | hokej |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | červená |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | káva |
| Majetek: | auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, dopisování |
| Věk: | od 30 do 47 let |
| Výška: | od 165 do 168 cm |
| Váha: | od 50 do 65 kg |