| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | hudba, móda |
| Filmy: | akční |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | hokej |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | zelená |
| Květiny: | lilie |
| Nápoj: | pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 30 do 40 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 75 kg |