| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 120 kg |
| Filmy: | akční, komedie, horory, science fiction |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, metal |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá, černá |
| Květiny: | orchideje |
| Nápoj: | víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | od 150 do 199 cm |
| Váha: | od 70 do 200 kg |