| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Koníčky: | filmy a kino, hudba, kultura, počítače, příroda a procházky, sport, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, drama, horory, komedie, pohádky, psychologické, science fiction |
| Hudba: | elektronická hudba, folk, pop, rock, vážná |
| Sporty: | hokej, inline, skateboard, …, ostatní míčové sporty, plavání, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | fialová, modrá |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, káva, míchané nápoje, pivo, víno |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 41 do 47 let |
| Výška: | od 165 cm |