| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 103 kg |
| Koníčky: | jídlo, kutilství, příroda a procházky, zahrádkaření, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, dobrodružné, historické, komedie, pohádky, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Kuchyně: | česká |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, káva, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | do 168 cm |