| Registroval se: | v posledním roce |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | od 158 do 181 cm |
| Váha: | od 55 do 70 kg |