| Registroval se: | v posledním měsíci |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním měsíci |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 20 do 50 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 65 kg |