| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 166 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství, filmy a kino, ruční práce, tanec, jídlo |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, kulturistika, fitness, plavání, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, krasobruslení, volejbal, ostatní míčové sporty, basketbal, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, americký fotbal, ragby, americký fotbal, ragby, sportovní střelba |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 54 do 65 let |
| Výška: | od 156 do 165 cm |
| Váha: | od 56 do 63 kg |