| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 186 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, jídlo |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop, country |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, plavání, lyžování a zimní sporty, ostatní míčové sporty, basketbal, americký fotbal, ragby |
| Majetek: | auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | od 158 do 180 cm |
| Váha: | do 72 kg |