| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 81 kg |
| Koníčky: | kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 58 do 68 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 75 kg |