| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, jídlo |
| Filmy: | akční, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Sporty: | fotbal, hokej |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 55 do 60 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 65 do 85 kg |
Pouze pro registrované