| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 102 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, cestování, příroda a procházky |
| Filmy: | psychologické, historické |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, country |
| Sporty: | fotbal, plavání, lyžování a zimní sporty |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | bílá, modrá |
| Nápoj: | čaj, víno |
| Majetek: | dům |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 54 do 68 let |
| Výška: | od 165 do 185 cm |
| Váha: | od 58 do 85 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované