| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, tanec, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 49 do 69 let |
| Výška: | od 148 do 165 cm |
| Váha: | od 55 do 84 kg |